Projektový týden ke 100. výročí naší republiky

Pondělí

V pondělí 22. 10. jsme zahájili projektový týden ke 100. výročí naší republiky. Za učasti zástupců města jsme zasadili lípu, zazpívali a poté proběhly volby do žákovského parlamentu.

Úterý

V úterý 23. 10. proběhl další projektový den I. stupně. V každé učebně byla připravena speciální hodina a žáci kolovali. Zabrousili jsme do historie, do oblasti hudby, sportu i výtvarného umění..

Odkaz na fotogalerii 1. třída
Odkaz na fotogalerii 2. třída
Odkaz na fotogalerii 3. třída
Odkaz na fotogalerii 4. třída
Odkaz na fotogalerii 5. třída
Odkaz na fotogalerii vše

Čtvrtek

Ve čtvrtek 25. 10. měla proběhnout celoškolní hra - šipkovaná s cílem na Špičáku z důvodu nepříznivého počasí byla hra odložena na jindy.

Pátek

V pátek 26. 10. proběhl další projektový den II. stupně. V každé učebně byla připravena speciální hodina a žáci kolovali. Zabrousili jsme do historie, do oblasti hudby i sportu.

Báječný den Oslav 100. výročí od vzniku samostatného československého státu si v pátek 26. 10. 2018 v Litoměřicích v areálu Zahrady Čech užili paťáci. Venkovní i vnitřní prostory zaplnily expozice plné interaktivních prvků a děti měly možnost nechat se vtáhnout do historické atmosféry celých oslav v duchu roku 1918. Expozice s názvy - život tamní doby, nemocnice, sportem ku zdraví, vědění je poklad, škola základ života, štěstí prochází žaludkem, kultura je srdcem národa, fotokoutek, venkovní stánky s ukázkami řemesel, živé sochy významných osobností včetně 1. prezidenta T. G. Masaryka a spousta dalších zajímavostí nás přenesly do roku 1918.

Za úžasný den plný nezapomenutelných zážitků a velké poděkování patří i p. Kořínkovi, který zasponzoroval cestu autobusem.

Více a podrobně na stránkách : https://www.kr-ustecky.cz/100vyroci.asp