Žákovský parlament

Zápis XI. zasedání žákovského parlamentu
(k nahlédnutí ze dne, 21. června)

Další zasedání proběhne v novém školním roce během září.

Výlet za odměnu

Ve čtvrtek 30. května se žáci žákovského parlamentu vydali do překrásného prostředí v Kyjovském údolí. Tento výlet byl poděkováním za příkladnou práci navíc. Výlet byl okořeněn doprovodem zástupce NP České Švýcarsko – panem Judou.

Dětem se prostředí i přednáška s různými úkoly moc líbila a rády by něco podobného ještě znovu zažily….

Michaela Damnitzová  6. 6. 2019

Druhé zasedání žákovského - parlamentu

V pondělí 26. 11. se na svém druhém zasedání sešel školní parlament. Po společném přivítání se v tělocvičně uspořádaly motivační hry, které žákům mohly poodkrýt a napovědět koho v nadcházející volbě předsedy volit.

Po samotném zasedání si žáci užili bojovou hru po škole a po té se přesunili do 4. třídy, kde proběhla volba předsedy. Všichni zúčastnění hlasovali, nikdo se nezdržel.

Předsedou žákovského parlamentu byl se čtyřmi hlasy zvolen Josef Jelínek.

Závěrem večera společně shlédli vánoční film a odebrali se do spacáků.

Michaela Damnitzová  28. 11. 2018

Ostatní dokumenty archiv